Offering you a complete choice of products which include quilted table mat.
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Material | Cotton |
| Color | Red |
| Shape | Rectangular |
| Design | quilted |
| Size | 14"/17" |
| Thickness | 2 mm |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Material | Cotton |
| Shape | Rectangular |
| Design | quilted |
| Size | 14"/17" |
| Thickness | 2 mm |
| Is It Handmade | Non Handmade |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50 Piece
Payal Maheshwari (Owner)
Jeet Enterprises
A-8, Basant Bahar Colony, Gopalpura Mode
Jaipur - 302018, Rajasthan, India